OSP Mnich

Dożynki Gminne 2017

Mieszkańcy gminy Chybie,
Realizatorzy operacji „Mieszkańcy aktywnie w lokalnej inicjatywie. Dożynki gminne”, która jest realizowana w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2016 - 2017 zapraszają do udziału w korowodzie podczas Dożynek gminnych. Impreza odbędzie się 10 września 2017 roku. Zachęcamy do zebrania zespołu, udekorowania pojazdu i platformy i wzięcia udziału w przejeździe ulicami naszej gminy, żeby tradycji stało się zadość. Wszyscy uczestnicy korowodu otrzymają poczęstunek. Szczegółowy program dożynek oraz plan trasy zostaną opublikowane wkrótce. 
Zapisów do udziału w korowodzie można dokonać w Urzędzie gminy w Biurze podawczym na parterze.

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.slaskie.ksow.plgdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach i wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl, gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.

 

alt

 

alt

artequo.pl web|print|design